چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در خلخال/ از واحد فناور در زمینه مواد اولیه دارویی تا استخر معیشتی و زمین چمن مصنوعی

به‌مناسبت هفته دولت و با حضور نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله واحد فناور در زمینه مواد اولیه دارویی ره‌نو زیست، استخر معیشتی روستای بلیل و زمین چمن مصنوعی ورزشگاه پوریای ولی در شهرستان خلخال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، همزمان با هفته دولت و با حضور سیدغنی نظری، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس و یاسر عبداللهی عابد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستان خلخال آغاز شد.

واحد فناور در زمینه مواد اولیه دارویی ره‌نو زیست با سرمایه‌گذاری ۱۲میلیارد تومانی بخش خصوصی، از جمله مهم‌ترین پروژه‌هایی بود که به‌مناسبت هفته دولت در شهرستان خلخال به بهره‌برداری رسید.

استخر معیشتی روستای بلیل و روشنایی بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی، از دیگر پروژه‌هایی بود که بهره‌برداری از آن‌ها در شهرستان خلخال آغاز شد.

همچنین با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان، زمین چمن مصنوعی شهید حاج قاسم سلیمانی ورزشگاه پوریای ولی خلخال به بهره‌برداری رسید.

پایان پیام


٢٣:٥٥ - سه شنبه ٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٥٣٠    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج