چاپ        ارسال به دوست

۳۰۰میلیارد تومان تا یک ماه آتی به پروژه راه‌آهن اردبیل تزریق می‌شود/ تداوم روند ریل‌گذاری

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه بیش از ۱۸۰۰میلیارد تومان طی سال گذشته و امسال به پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه تزریق شده و روند ریل‌گذاری این پروژه ادامه دارد، گفت: تا یک ماه آتی نیز ۳۰۰میلیارد تومان دیگر به پروژه راه‌آهن اردبیل تزریق خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی در جریان پیگیری میدانی پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ۱۷۵ کیلومتر پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه، تاکنون ۱۲۵ کیلومتر ریل‌گذاری شده و با تکمیل زیرسازی قسمت‌های مختلف این پروژه، ادامه ریل‌گذاری نیز تا پایان مسیر در حال انجام است.

وی افزود: طی سال گذشته بیش از ۱۳۵۰میلیارد تومان به پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه تزریق شد و از ابتدای سال جاری نیز ۴۵۰میلیارد تومان تخصیص یافته و ۳۰۰میلیارد تومان دیگر هم تا یک ماه آینده تزریق خواهد شد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در بازدید امروز از پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه همراه با نمایندگان مردم در مجلس و مسؤولانی از وزارت راه‌وشهرسازی، روند پیشرفت پروژه و تعهدات پیمانکاران ارزیابی شد تا تأمین منابع مورد نیاز هم بر اساس این ارزیابی انجام شود.

عاملی بیان کرد: امیدواریم روند زیرسازی و ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه مطابق برنامه زمان‌بندی داده‌شده به پیمانکاران به پایان برسد تا این پروژه پس از سال‌ها انتظار، به بهره‌برداری رسیده و مورد استفاده مردم شریف قرار گیرد.

پایان پیام


٢٢:١٨ - شنبه ٤ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٥٠٠    /    تعداد نمایش : ١٤٥خروج